Rostlinná výroba a mechanizace

Rostlinná výroba je stabilizujícím prvkem v hospodaření naší společnosti. Výměra, na které společnost hospodaří, se dlouhodobě ustálila na velikosti zhruba 1235 ha, z toho je 988 ha orné půdy a 247 ha trvalých travních porostů.

Část produkce je určena jako krmivo pro vlastní chov zvířat, další část je používána jako „krmivo" do bioplynové stanice ve Valašském Meziříčí na ulici Hranická a zbytek se realizuje na trhu jako tržní zboží a to jak ve vztahu k velkoodběratelům, jako je společnost Lukrom, nebo sladovny Nošovice, tak i na drobný prodej zájemcům z řad drobnochovatelů.

Na drobný prodej máme pro naše zákazníky připraven prodej krmného ječmene a krmné pšenice za velkonákupní ceny na farmě Lhota u Choryně. Máme snahu ceny v průběhu roku neměnit, nebo jen málo, abychom naše zákazníky nenutili si kupovat zásobu krmení na celý rok, ale aby si mohli přijet kdykoliv, když jim zásoby dojdou. Všem doporučujeme naše zboží, bližší informace Vám ochotně předá Ing. Eliška Hanzelková, telefon 778 066 113.

Rostlinná výroba
 
 

                   CENÍK SLUŽEB MECHANIZACE

 
TRAKTOROVÁ DOPRAVA - ZETOR 450Kč/hod
TRAKTOROVÁ DOPRAVA - JOHN DEERE 850Kč/hod
SEČENÍ PÍCNIN - diskovky Pottinger záběr 6,5m 490Kč/ha
OBRÁCENÍ PÍCNIN - obraceč claas záběr 6,7m 390kč/ha
SHRNOVÁNÍ PÍCNIN - shrnovač claas záběr 7m na stranu 400Kč/ha
SBĚR SENA - sběrací vůz Pottinger 63m3 850Kč/hod
PRÁCE MANIPULÁTOREM 900Kč/hod
MULČOVÁNÍ - boční mulčovač záběr 2,4 m 600Kč/hod
   
Možnost dalších specializovaných prací po domluvě.  
Kontaktní osoba: ŠNEJDRLA JINDŘICH - mechanizátor          tel.č..:777 676 725